Základem kvalitní kosmetické salonní péče je vždy osobní konzultace a přístup.

Ke své práci používám profesionální kosmetiku od předního českého výrobce ESSENTÉ, který je patrně největším tuzemským výrobcem kosmetiky určeným pro kosmetičky a kosmetické salony. Receptury vycházejí z nejlepších a nejmodernějších surovin.

K čištění pleti používám především ultrazvukovou špachtli, je to moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti na bázi hloubkového peelingu.

Tato technologie nahrazuje ruční hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80 % pórů! Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky.

Čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné a účinné. Vhodné pro velmi citlivou pleť.

Cílem ultrazvukového čištění je odstranění odumřelých kožních buněk, pleť zůstává čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená.

Kosmetické ošetření pleti obsahuje

  • odlíčení, očištění pleti, úprava obočí, peeling dle typu pleti (jemný chemický, korneoterapeuticky), hloubkové čištění špachtlí, kosmetickou masáž, zapracování séra dle typu pleti, fotonovou terapii,
    aplikace masky a oční masky dle typu pleti, monochromatický tunel a závěrečný krém.

Délka ošetření 60-90 min
Cena 1150,-